Rolety 2021-02-10T16:22:40+01:00

Rolety

Rolety od Oknoplast to przede wszystkim doskonała dźwiękoszczelność, ale przede wszystkim ochrona przez wysoką temperaturę podczas upalnych i gorących dni.

ROLETY

Oknoplast oddaje w ręce swoich klientów bardzo szeroki wybór rolet. Produkty różnią się od siebie kolorem pancerzy, co pozwala dopasować je zarówno do okien Oknoplast jak i do elewacji domu czy bloku. Rolety działają sprawnie i niezawodnie zapewniając komfort użytkownia. Ich ogromną zaletą jest wysoka ochrona przed włamaniami – potencjalny złodziej nie ma możliwości podniesienia spuszczonej rolety.

Rolety LUNA

Sprawny montaż, a potem już tylko wieloletnie użytkowanie, dzięki któremu możemy zabezpieczyć się przed upałami czy niezapowiedzianymi wizytami nieproszonych „gości”. Sprawdzone rozwiązanie, które na pewno cię nie zawiedzie.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

To wyjątkowy produkt na światowym rynku rolet. Sol Evolution jako jedyna posiada tak zaawansowane parametry termoizolacyjne. Efekt? Uniknięcie przegrzania w czasie wysokich temperatur panujących na zewnątrz oraz zachowanie ciepła zimą (i tym samym oszczędność na rachunkach za ogrzewanie. Rolety Sol Evolution świetnie sprawdzą się w nowym budynku, jak i po modernizacji tego już wieloletniego.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Każdemu z nas zależy na dużych oknach, które zapewniają jasne i przestronne przestrzenie. Nie da się jednak ukryć, że nadmierna ilość promieni słonecznych może stać się irytująca. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest roleta SOL umieszczana we wnęce okna (po zamontowaniu jest częścią muru). Nie tylko chroni przed uciążliwym światłem, ale i przed włamaniami.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Bezpieczny dom, który oprócz praktycznych cech, cieszy również oko nowoczesnym i atrakcyjnym designem – każdemu z nas zależy na takim połączeniu podczas budowania/kupowania własnego gniazdka. Rolety Terra pomagają osiągnąć ten efekt. Składają się z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu montowane na zewnątrz okna zapewniają wysoką odporność na wiatr.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu