Okna 2021-02-10T16:19:36+01:00

Okna

Oknoplast to okna najwyższej jakości, do tworzenia których wykorzystuje się najnowocześniejsze metody produkcji. Oknoplast to także atrakcyjny wygląd produktów i ich funkcjonalność.

OKNA

Okna oferowane przez firmę Oknoplast to doskonały wybór, który zapewni trzymanie ciepła, doskonałą dźwiękoszczelność, estetyczny i nowoczesny design, a do tego bezpieczeństwo przed włamaniem.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Jeden z najnowszych produktów firmy Oknoplast. Pixel to wyjątkowy produkt na rynku nie tylko polskim, ale i europejskim. Okna Pixel to wąski profil i oryginalny kształt, a co za tym idzie – zwracający uwagę nowatorski design. To produkt premium, który odpowiada na chwalone na całym świecie trendy w branży architektonicznej. Dzięki oknu Pixel możesz liczyć, że do twojego mieszkania/domu dostanie się nawet do 22% więcej światła niż w przypadku okien konkurencji.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Wyjątkowe okna, które zapewniają wyjątkowe ciepło w domu. W ich przypadku nie musisz martwić się o straty ciepła, a tym samym – wysokie koszty ogrzewania.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okno, które odpowiada wysokim wymaganiom budynków pasywnych. Charakteryzuje się doskonałym wzmocnieniem oraz trzykomorowym pakietem szybowym.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Szukasz klasycznego okna z nutką nowoczesności, które będzie spełniało wszystkie wymogi dot. bezpieczeństwa, akustyki, ciepła itd.? Postaw na okno Koncept od Oknoplast!

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu