Drzwi tarasowe 2021-02-10T16:16:02+01:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Trudno o drugie drzwi tarasowe, które łączą w sobie tyle pozytywnych cech. Są nowatorskie, energooszczędne i bezpieczne. Głównym celem produkcji drzwi HST i PSK była likwidacja barier architektonicznych.

DRZWI TARASOWE

Światowy trend na duże powierzchnie szyb zdobywa coraz większą popularność w Polsce. Oknoplast odpowiada na potrzeby naszych rodaków oferują nowoczesne drzwi tarasowe w kilku rodzajach, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Maksymalna powierzchnia przeszklenia może wynosić nawet… 14 metrów kwadratowych!

Drzwi tarasowe HST Premium

Słowo „premium” w nazwie nie znalazło się tam bez powodu. Te konkretne drzwi to rozwiązanie bardzo trendy i niezwykle nowatorskie – odpowiada na aktualne potrzeby architektoniczne. Konstrukcja przewiduje wymiary nawet do 6,5 metra i wysokości nawet 2,8 metra. Dzięki temu efekt ogromnej przestrzeni jest w zasięgu ręki!

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Nowatorskie metody tworzenia konstrukcji pozwoliły na ogromne przeszklenia, które odpowiadają nowoczesnym trendom. Skrzydła drzwi tarasowych HST zostały umocowane na dwóch prowadnicach, które nie są od siebie zależne. Efekt? Gdy otwierasz drzwi jedno skrzydło „ucieka” za to drugie.
Możesz zdecydować się nawet na skrzydło, które osiągnie szerokość 3 metrów. 2,9 m – tyle może mieć samo przejście. Taki efekt pozwala na przeszklenie osiągające powierzchnię nawet do 13,8 m!

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Zależy Ci na praktycznym wykorzystaniu miejsca znajdującego się przy wyjściu na taras albo do ogrodu? Wybierz drzwi PSK, które zapewniają optymalne rozwiązanie!

Dzięki nim nie trzeba używać dużej siły, by uchylać czy przesuwać skrzydła do szerokości 1,6 m! A wszystko to dzięki nowatorskiemu systemowi, o który trudno w przypadku produktów konkurencji.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Kolejne nowoczesne i designerskie rozwiązanie dla wyjść na balkon/taras oraz do ogrodu. Duże przeszklenie drzwi zapewnia jasne i przestronne (optyczne powiększenie przestrzeni) wnętrza.

Nowatorska technologia systemu odstawno-przesuwnego pozwala na przesunięcie skrzydła (nawet jeśli szerokość wynosi 1,6 m) bez najmniejszych trudności, by utworzyć światło przejścia na ponad 1,5 m.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu